Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Kontakt

NIERUCHOMOSCI  Barbara Dzideczek

05-400  Otwock
ul. Sportowa 6 e  lok. 17

tel. 604 541 906 
e-mail: biuro@dobraofertanieruchomosci.pl

 

Napisz do nas

Kontakt

NIERUCHOMOSCI  Barbara Dzideczek

05-400  Otwock
ul. Sportowa 6 e  lok. 17

tel. 604 541 906 
e-mail: biuro@dobraofertanieruchomosci.pl

O firmie

Szanowni Państwo
 

Sprzedaż, lub zakup domu, mieszkania czy działki to ważne wydarzenie
w życiu każdego z nas .

Inewestycje w nieruchomościach muszą być bezpieczne. Takich spraw nie powinno się powierzać osobom bez doświadczenia, dyletantom. Zagmatwane przepisy prawne i podatkowe, coraz większe obciążenia finansowe przy transakcjach w obrocie nieruchomościami wymagają dużego doświadczenia i „czujności „ tak, aby transakcje te były dla państwa bezpieczne i dawały satysfakcjonujący wynik.

Od ponad 10 lat zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami obejmując zakresem swojego działania tzw. linię otwocką.

Działając od wielu lat na tym terenie współpracuję z doświadczonymi notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami, bankami. Przetarłam szlaki w urzędach, znam teren, oraz jego perspektywy rozwoju.

Nazwa biura „ Dobra oferta „ to nie przypadek . Dobra oferta to oferta dobrana do indywidualnych potrzeb każdego klienta i jego oczekiwań, wyselekcjonowana spośród wielu innych tak, aby dawała pełną satysfakcję i zadowolenie - i tylko takie oferty chcemy Państwu prezentować.

Satysfakcja klienta, miła współpraca i przede wszystkim bezpieczna transakcja to cele jakie stawiamy sobie każdego dnia .

Zapraszam do współpracy

Z wyrazami szacunku

Barbara Dzideczek